Jump to content

Recommended Posts

Guest Viper
преди 29 минути, CiffyPiffy написа:

Никакви етикети не лепя, просто съм те чел изказвам лично мнение! Не е било веднъж да погледна какво си писал и да не си направил скрита реклама на една друга мрежа, или да не си се оплакал от нещо! Ако влезеш във въпросната друга мрежа - и драснеш точно един ред от това което пишеш тук и по начинът по който го пишеш тук си k-line на момента така че shut the fuck up! :) Aко не ти допада нещо тук и си недоволен, винаги можеш да се върнеш там от където си изпълзял ^_^ За мен си си чистокръвен породист трол :)

Ти си пълен идиот !!!!!!! Уж нещто ново ама със това изказване и ти ме нападаш не знам защто аее мекия _)_ не ме занимавай ! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Viper написа:

Ти си пълен идиот !!!!!!! Уж нещто ново ама със това изказване и ти ме нападаш не знам защто аее мекия _)_ не ме занимавай ! 

Казаха ти че е ЛИЧНО МНЕНИЕ а ти обичайното да обиждаш Вайпър,а относно новото кое е, теб не те засяга има си хора които се грижат за мрежата която е по по добра от всяка друга и ще продължи да се развива за по добро.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам право на мнение, дали ти харесва или не си е твой проблем...Имам наблюдения имам си и мнение...Раздавай още пишки, после защо те банели :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Viper
преди 18 минути, The_Rock написа:

Казаха ти че е ЛИЧНО МНЕНИЕ а ти обичайното да обиждаш Вайпър,а относно новото кое е, теб не те засяга има си хора които се грижат за мрежата която е по по добра от всяка друга и ще продължи да се развива за по добро.

Първи той почна а и никъде не съм обиждал тук ! Четете преди да пишете нещто  !!

Редактирано от Viper

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментирах темата и замесените главни герои в нея като цяло, не нападам никого...Нито съм те банил нито съм те ограничавал с нещо в канала, нито пък съм те обиждал - докато ти го направи..Така че за нападки и дума не може да става!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Viper
преди 5 минути, CiffyPiffy написа:

Коментирах темата и замесените главни герои в нея като цяло, не нападам никого...Нито съм те банил нито съм те ограничавал с нещо в канала, нито пък съм те обиждал - докато ти го направи..Така че за нападки и дума не може да става!

Я прочети какво си писал за мен дори не ме познаваш !!!!!!!! А и ти си писал по каналите какво ли не аз давам ли мнения за теб какъв си не нали !!!!

Редактирано от Viper

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Viper
Преди 5 часа, CiffyPiffy написа:

Пиши си каквото искаш, аз поне не обиждам хората, трол :)

Гледай си работата ти ! Не ме занимавай ти казах не знаеш кога да спреш виждъл съм те и тебе как обиждаш по каналите не ми се прави на 6 без 10 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да заключи темата, за да не съм аз, защото е напълно изчерпана, и нямам намерение да бъда въвличан в излишен спам с нападки на лична основа :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ciff все пак е терминален клиент на утф-8 наща мрежичка не подържа не искам никви линии питах и правилно не съм одобрен в бг трябва да кротуваш и да се снишиш аз няма как да го направя характера ми не е такъв Честита Коледа все пак  Живи и Здрави хубава нова година

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CiffyPiffy

какво им има на моите канали адд съм разбиращи хора а до чата не зависи от мен аз няма да водя монолог и се стегни малко все пак не сме само тука гледа по света как е работата ай

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм видял някой да се подиграва в каналите ми  с мрежата или самия канал както става при вас  това е последно

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двамата съм засичал в прегрешения по няколко пъти на ден ,така че по-добре приключвайте темата ,че следващия път да не си използвам правата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по света а не и у нас за 100 път го казвам като малко ама 10% се приближите към това ви каня във варна лятото на мой разноски :)  addicted щото ciff си е от варна 

Screenshot from 2017-12-27 10-09-04.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

автомат е не ми трябва мислене брат :)  отклонихме се много от темата мисля

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Viper, няма смисъл от обиди. Ciffy е един от малкото, заедно с bobo и още един-двама, които обръщат внимание на мрежата. 
Не слагай всички под общ знаменател, ако имаш проблем с даден оператор/админ, не значи че трябва да се хейтва по всички по презумпция.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Viper
Преди 1 час, SmAcK написа:

Viper, няма смисъл от обиди. Ciffy е един от малкото, заедно с bobo и още един-двама, които обръщат внимание на мрежата. 
Не слагай всички под общ знаменател, ако имаш проблем с даден оператор/админ, не значи че трябва да се хейтва по всички по презумпция.

SmAcK къде видя да го обиждам като той ми лепи етикети на мен не знам какво ви става все мен топите за всичко и щте помоля админите да заключат темата ! 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли се карате кой какво, човека е обиждал публично бан толкова по въпроса, а каква е историята между тях си е тяхна работа. Единия е направи грешка и другия заради историята по-между тях се е възползвал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване