Jump to content
Mihail

Правила на канал #Pleven

Recommended Posts

1. Забранява се вкарването на ботове, освен тези, които са гласувани и оторизирани от Оwners.:P

2.Обидите в канала към операторите и потребителите не се торелират и биват наказвани.:)

3.Не се разрешава всякакъв вид спам/инвайт Spam / Invite .;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

palavkata is duhaigo@a.death.bite.of.the.black.mamb * finger
palavkata is connecting from duhaigo@46.254.130.34 46.254.130.34
palavkata on #Sofia @#Pleven #Bulgaria @#xxl &#viva #Haskovo @#love &#empire @#Goce 
palavkata using irc.gamers.bg Keep Calm And GAME On
palavkata is using modes +Rir
palavkata is logged in as palavkata
palavkata is a registered nick
palavkata End of /WHOIS list.
-
[16:07] <Ciff> защо имам бан в плевен?
[17:39] <palavkata> koga e tova ? 
[17:40] <Ciff> аз от къде да знам
[17:40] <Ciff> от два дни ми стои бан
[17:41] <palavkata> :) da si vlizal pak s ludite si nickove? togava moje da ima6 no na nick i ident nqma6
[17:41] <Ciff> 20 години си в ирк и не се научи да слагаш банове
[17:41] <palavkata> ?
[17:41] <Ciff> като банваш лош ник го банвай по ник
[17:42] <Ciff> не по ип или идент
[17:42] <palavkata> i da vliza sas sledva6tiq smotan nick :)
[17:43] <Ciff> ани ако не му е смотан?
[17:43] <Ciff> голяма логика вкара
[17:44] <Ciff> лоши никове се банят по никове
[17:44] <palavkata> kakto va6iq bot :) udrq IP sledva6tiq pat vliza sas dobar nick i hvar4i
[17:44] <palavkata> kakav e problema sega>?
[17:49] <Ciff> не знам къде си го видяла това - подобно нещо няма с нашият бот който и да е той
[17:49] <Ciff> нямам проблем питах защо съм баннат
[17:49] <Ciff> ти сега даже не можеш да го свалиш
[17:49] <palavkata> iskam da ne me zanimava6 s gluposti sega stavam 
[17:50] <Ciff> извинявам се че ще ти го кажа така директно ,но си неспасяемо проста
[17:50] <palavkata> nqma da go svalq da ne si vlizal s podobni nickove
[17:51] <palavkata> to se vijda koi e prostiq vlqzal si mi v li4nata da mi iska6 obqsnenie 4e si vlqzal s idiotskji nick?
[17:52] <palavkata> da vidq kade pi6e pravilo kak da se banva iz kanalite? tozi razgovor 6te go dam na vsi4ki tvoi kolegi za obqsnenie s kakvo pravo ti si mi v li4nata da mi izsikva6 obqsnenieq
[17:52] <palavkata> .
[17:53] <Ciff> чудесно дай го

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Не знам реално каква е политиката на канала, но според мен не е правилно да се банват лоши никове по ип..

А и тук в точките с правилата на канала няма точка(правило) за налагане на цензура върху лоши никове, ако изобщо съм бил баннат заради това...

ПС: Най забавното в случая е, че когато Михаил ми писа, че е имал проблеми с идентването заради които каналът му беше дропен и регистриран от друг човек, и когато аз се намесих в качеството си на IRC администратор за да му помогна да си го върне - тей като вината за тези негови неволи беше наша, аз бях човекът който добави palavkata като оператор в канала, тей като беше единствената онлайн от старите оператори а Михаил го нямаше :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Циф ще говоря с палавката, и с другите по тоя въпрос!9_9

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване